O nás

Združenie BIOFER je malá rodinná firma, ktorá vznikla v roku 1991 v Prešove. Sme absolventi Vysokej školy poľnohospodárskej v Nitre. Ostali sme verní svojej odbornosti a profesionálnemu zameraniu v danom odbore a rozhodli sme sa, že budeme vyrábať kvalitné krmivá pre domácich miláčikov. Predávame aj doplnkový tovar ako sú konzervy a salámy pre psov a v súčasnosti sa zameriavame aj na výrobu funkčných pamlskov pre psov (s obsahom kolagénu, bodliaka, tanínu či hlivy).

Pri výbere surovín uprednostňujeme prírodné a živočíšne produkty, vyhýbame sa chemickým konzervačným látkam, dochucovadlám a GMO. Ako slovenskí výrobcovia uprednostňujeme suroviny od slovenských prvovýrobcov. Sama príroda nám pomáha pri vytváraní receptúr, ktoré prispievajú k zdravému rastu našich domácich miláčikov. Ako príklad uvádzame slnečnicu a ľan, ktoré sú potrebné pre zdravú a lesklú srsť a zároveň zabezpečujú v krmivách ideálny pomer omega-3 a omega-6 mastných kyselín. Tiež používame bodliak, ktorý priaznivo pôsobí na pečeň, hlivu podporujúcu imunitný systém, živočíšny kolagén pre zdravé kĺby, urologické bylinky pomáhajúce správnej funkcii obličiek a tanín, ktorý zmierňuje zažívacie problémy a zároveň pohlcuje nežiaduce pachy zo stolice vašich domácich miláčikov.

Ako prví v Európe sme začali používať prírodné humínové látky, ktoré sú ideálne na detoxikáciu organizmu pre zvieratá, ale aj pre človeka. Na Slovensku sme ako prví začali spracovávať sójové bôby na extrudovanú plnotučnú sóju a prispeli tak k zvyšovaniu úžitkovosti zvierat slovenských chovateľov.

Späť do obchodu